Oferta kursów

Kurs pierwszej pomocy dla każdego

Czy wiesz, jak zachować się w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia? Co zrobić, jeśli jesteś się świadkiem wypadku drogowego? Jak poprawnie wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową lub udzielić pomocy w zakrztuszeniu? Czy możesz użyć defibrylatora AED? Postaw na bezpieczeństwo! Zapisz się na nasz kurs i skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Specjalistyczny Ośrodek Szkoleniowy SOS ma bogate, wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów kwalifikowanej pierwszej pomocy. Skutecznie przygotowujemy kursantów do egzaminu państwowego, zakończonego nadaniem tytułu ratownika, dlatego 

kurs kierowany jest do wszystkich osób działających lub chcących podjąć służbę w jednostkach współpracujących z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego.

W gabinecie stomatologicznym występuje wiele czynników mogących zagrozić zdrowiu, a nawet życiu pacjenta. Wykonywane zabiegi, potencjalne interakcje leków czy sam stres związany z wizytą i bólem mogą wywoływać u pacjentów różne objawy: od omdleń, przez reakcje uczuleniowe, aż do zatrzymania krążenia. 

Przygotuj się na każdą ewentualność z naszym autorskim kursem!

Turbomedic | Szkolenia z pierwszej pomocy, sprzedaż sprzętu medycznego
Turbomedic | Szkolenia z pierwszej pomocy, sprzedaż sprzętu medycznego
153 opinii Google
Pedro Ivo
Pedro Ivo
Very cool review, perfect English, and strong engagement!
Widad A
Widad A
Bardzo dobrze ???? very interesting training and knowledgeable trainer as well. Thank you
aya milles
aya milles
A very amusing and informative training.